Karta graficzna Palit GeForce RTX 3060 Dual (NE63060019K9-190AD)
Wideo 11Zdjęcia 10 |
Palit GeForce RTX 3060 Dual 12 GB / 1777 MHz12 GB / 1837 MHz |
|
Potężna karta graficzna do gier klasy średniej, która pozwala wygodnie grać we wszystkie popularne tytuły AAA z lat 2015-2021 w rozdzielczościach do 2560x1440 z ustawieniami wysokiej lub maksymalnej jakości grafiki. Sercem tego modelu jest zaawansowany technologicznie procesor graficzny Nvidia GA106 (technologia procesu 8 nm), oparty na zaawansowanej mikroarchitekturze Ampere.
Różni się od podobnych modeli innych producentów umiarkowanym kosztem i zastosowaniem skutecznego, autorskiego systemu chłodzenia z dwoma gniazdami, który składa się z trzech miedzianych ciepłowodów z aluminiowymi żebrami i dwóch wytrzymałych wentylatorów ze zoptymalizowanymi łopatkami. Co ważne, wentylatory automatycznie zatrzymują się w czasie bezczynności, a karta graficzna Palit GeForce RTX 3060 Dual przechodzi w całkowicie bezgłośny tryb pasywny.
Przeznaczony do użytku w konfiguracjach systemów do gier średniej klasy wyposażonych w monitory FullHD / WQHD. Procesor graficzny GA106 jest wyposażony w rdzenie RT drugiej generacji, które umożliwiają budowanie realistycznych scen 3D przy użyciu śledzenia promieni w czasie rzeczywistym z zupełnie nowym poziomem wierności renderowania oświetlenia i odbić. Obsługuje technologię antyaliasingu Deep Learning Super Sampling (DLSS) z rdzeniami tensorowymi trzeciej generacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Kup Palit GeForce RTX 3060 Dual
Wszystkie ceny 26 →Palit GeForce RTX 3060 DUAL - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 408 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 192bit 3DP/HDMI KGP | 1 321 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 3060 Dual LHR 12GB | 1 780 zł |
Palit GeForce RTX 3060 Dual 12GB GR-GFP-PAL-0067 | 1 349 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 192bit 3DP/HDMI 621 | 1 359 zł |
Modyfikacje Palit GeForce RTX 3060 Dual
Ceny na Palit GeForce RTX 3060 Dual |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3060 Dual | od 1 295 zł | 26 oferty | ||
Palit GeForce RTX 3060 Dual OC | od 1 520 zł | 4 oferty |