Karta graficzna Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB (NE63060019K9-190AF)
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB 8 GB / 1777 MHz12 GB / 1777 MHz |
|
Notatka! Karta graficzna może być LHR w sklepie, do którego byłeś!
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palit GeForce RTX 3060 - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 696 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 3060 StormX 12GB | Bezpłatny transport | 2 700 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 3060 StormX 12GB | Bezpłatny transport | 2 700 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB
Ceny na Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB | od 1 359 zł | 2 oferty | ||
Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB | od 2 696 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →