Karta graficzna Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC (NED4090S19SB-1020G)
Zdjęcia 11 |
Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC 24 GB / 2520 MHz24 GB / 2610 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palit NED4090S19SB-1020G Karta graficzna RTX 4090 GAMEROCK OC do obudowy P | 10 809 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4090 GAMEROCK OC 24 GB GDDR6X 384bit 3DP | 8 888 zł |
Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC 24GB DLSS 3 GR-GFP-PAL-0092 | 9 390 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4090 GameRock OC 24GB DLSS 3 | 8 699 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4090 GAMEROCK OC 24 GB GDDR6X 384bit 3DP | 9 144 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC
Ceny na Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4090 GameRock | od 8 590 zł | 13 oferty | ||
Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC | od 8 699 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →