Karta graficzna Palit GeForce RTX 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G)
Zdjęcia 11 |
Palit GeForce RTX 4090 GameRock 24 GB / 2520 MHz24 GB / 2610 MHz |
|
Potwór wydajności z 24 GB pamięci wideo GDDR6X jest niekwestionowanym liderem wydajności, znacznie wyprzedzającym poprzednie generacje kart graficznych NVIDIA i obecnych konkurentów firmy Radeon. Model ten zajmuje wiodącą pozycję w linii produktów Palit przeznaczonych dla entuzjastów i profesjonalistów, którzy wymagają najwyższej wydajności w grach i zastosowaniach profesjonalnych.
Jednym z kluczowych elementów urządzenia jest system chłodzenia, składający się z trzech wentylatorów Gale Hunter, szerokiej miedzianej podstawy i wielu rurek cieplnych, co zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła i zapewnia margines bezpieczeństwa przy podkręcaniu. Dopełnieniem konstrukcji urządzenia jest obudowa ochronna z adresowalnym oświetleniem Palit ONE TWO SYNC, która pozwala użytkownikowi dostosować wygląd karty graficznej do własnych upodobań.
Układ chłodzenia jest wystarczająco mocny, aby umożliwić umiarkowane podkręcanie. Producent zaleca stosowanie zasilacza o mocy 1200 W w celu rozszerzenia możliwości overclockingu, natomiast do większości wersji RTX 4090 pasują zasilacze o mocy 900-1000 W. Podobnie jak inne modele z linii GameRock, ta karta graficzna wyróżnia się wymiarami (długość 33 cm i zajmowana przestrzeń 3,5 slotu), co sprawia, że pełnowymiarowa obudowa z pełnowymiarową płytą główną ATX jest najodpowiedniejszą opcją do instalacji.
Zgodnie z charakterystyką techniczną karta graficzna oparta jest na procesorze graficznym AD102 z 16384 rdzeniami CUDA i częstotliwością do 2520 MHz. 24 GB pamięci wideo GDDR6X o częstotliwości 21000 MHz i 384-bitowa magistrala zapewnia dużą przepustowość i szybkość przetwarzania, dzięki czemu model ten idealnie nadaje się do złożonych zadań, w tym renderowania 3D, grafiki 3D i przetwarzania sieci neuronowej.
Obsługa najnowszych technologii, w tym sprzętowego ray tracingu i DLSS 3.0, przenosi jakość wizualną gier na wyższy poziom, zapewniając imponująco realistyczne obrazy i wysoką liczbę klatek na sekundę nawet w rozdzielczości 4K. Coś więcej niż tylko karta graficzna, Palit GeForce RTX 4090 GameRock to potężne narzędzie dla tych, którzy dążą do doskonałości w grach i treściach multimedialnych, łącząc wyjątkową wydajność, innowacyjne technologie i ekskluzywny design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Kup Palit GeForce RTX 4090 GameRock
Wszystkie ceny 11 →Palit Rtx 4090 Gamerock NED4090019SB-1020G Karta Graficzna 24 GB | 10 137 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4090 GAMEROCK 24G GDDR6X 384bit HDMI/3DP | 8 761 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4090 GAMEROCK 24G GDDR6X 384bit HDMI/3DP | 9 013 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4090 GAMEROCK 24G GDDR6X 384bit HDMI/3DP | 8 761 zł |
Karta graficzna Palit GeForce RTX 4090 GameRock 24GB GDDR6X (NED4090019SB- | 9 008 zł |
Modyfikacje Palit GeForce RTX 4090 GameRock
Ceny na Palit GeForce RTX 4090 GameRock |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4090 GameRock | od 8 590 zł | 12 oferty | ||
Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC | od 8 699 zł | 16 oferty |