Karta graficzna Palit GeForce RTX 4070 Dual (NED4070019K9-1047D)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Palit GeForce RTX 4070 Dual 12 GB / 2475 MHz12 GB / 2550 MHz |
|
Palit GeForce RTX 4070 Dual to kompaktowa, ale potężna karta graficzna wyższej klasy średniej, zbudowana w oparciu o nową architekturę Ada Lovelace firmy NVIDIA. Należy do wyższej części średniej półki cenowej, należy do uniwersalnej serii Dual kładącej nacisk na wydajność i wysoką jakość chłodzenia. Jego cechą charakterystyczną jest kompaktowa konstrukcja, płytka drukowana ma 25 cm długości i zajmuje dwa gniazda w płycie głównej, co znacznie ułatwia instalację w kompaktowej obudowie lub wymianę dotychczasowej karty graficznej, gdy komputer PC ma wiele napędów i modułów RAM.
Do chłodzenia wykorzystano dwa aktywne wentylatory oraz masywny aluminiowy radiator z pięcioma rurkami cieplnymi. Dodatkowo solidna miedziana płyta z tyłu karty zapewnia sztywność strukturalną i ochronę. Palit GeForce RTX 4070 Dual wyposażony jest w wydajny procesor graficzny NVIDIA AD104 (Ada Lovelace, 5 nm, 5888 procesorów strumieniowych, 2475 MHz), który wraz z 12 GB szybkiej pamięci graficznej GDDR6 zapewnia płynną rozgrywkę do 100 FPS w popularnych projekty gier 2020-2023 przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 2K.
Wewnątrz Palit GeForce RTX 4070 Dual znajduje się potężny procesor graficzny NVIDIA AD104 (Ada Lovelace, 5 nm), z 5888 procesorami strumieniowymi i częstotliwością 2475 MHz. W połączeniu z 12 GB szybkiej pamięci graficznej GDDR6, ta karta graficzna jest w stanie zapewnić płynną rozgrywkę z szybkością do 100 klatek na sekundę w wielu popularnych grach z lat 2020–2023 przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 2K.
Obsługa sprzętowego śledzenia promieni i inteligentnego skalowania DLSS 3.0 sprawia, że ta karta jest gotowa na przyszłe wymagające gry. Zaawansowany silnik wideo umożliwia dynamiczne odtwarzanie lub kodowanie wideo 4K/8K podczas przesyłania strumieniowego. Pakiet innowacji sprzętowych i programowych firmy NVIDIA, w tym NVIDIA Broadcast, Encoder, Reflex i RTX IO, sprawia, że ta karta graficzna jest przydatna nie tylko do grania, ale także do profesjonalnej pracy ze sztuczną inteligencją, przetwarzania wideo, tworzenia grafiki 3D i nie tylko. Kompaktowy rozmiar, wydajne chłodzenie i wysoka wydajność sprawiają, że Palit GeForce RTX 4070 Dual jest doskonałym wyborem do instalacji w miniaturowych komputerach do gier, a także do pracy w dziedzinie grafiki 3D, treści autorskich i obliczeń naukowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Kup Palit GeForce RTX 4070 Dual
Wszystkie ceny 19 →Palit Palit Geforce Rtx 4070 Dual NED4070019K9-1047D Karta Graficzna Czarn | 2 926 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 DUAL 12GB GDDR6X 192bit 3DP DLSS 3 | 2 626 zł |
Palit GeForce RTX 4070 Dual 12GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-PAL-0102 | 2 699 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 DUAL 12GB GDDR6X 192bit 3DP DLSS 3 | 2 702 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4070 DUAL 12 GB GDDR6X NED4070019K9-1047 | 2 930 zł |
Nowa gwiazda serii GeForce RTX 4000
Na początku 2020 roku NVIDIA wprowadziła innowacyjną generację kart graficznych RTX 30XX Ampere, oferujących po raz pierwszy technologie ray tracingu i DLSS 2.0. Dwa lata później firma zadowoliła rynek wypuszczeniem na rynek karty GeForce RTX 4070, która od razu stała się liderem sprzedaży serii RTX 40XX. Model ten, pomimo bardziej przystępnej ceny w porównaniu do GeForce RTX 4080 i RTX 4090, obsługuje także sprzętowy ray tracing i innowację DLSS 3.0 do generowania klatek.
Kompaktowy i wydajny
Palit GeForce RTX 4070 Dual wyróżnia się kompaktowością wśród swoich analogów. Płytka drukowana ma tylko 27 cm długości i zajmuje dwa gniazda na płycie głównej, co ułatwia instalację w ciasnych przestrzeniach lub wymianę w i tak już zatłoczonych systemach. Dwa aktywne wentylatory i duży aluminiowy radiator z pięcioma rurkami cieplnymi zapewniają wydajne chłodzenie, a dodatkowa miedziana płytka z tyłu karty zwiększa sztywność i ochronę. Model pobiera zaledwie 200 W, co pozwala na zastosowanie zasilacza o mocy 600 W, choć producent dla niezawodności zaleca 750 W.
Wydajna karta graficzna w atrakcyjnej cenie
Biorąc pod uwagę stosunek ceny do wydajności, GeForce RTX 4070 jest jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Droższe modele RTX 4080 i RTX 4090 oferowane są w znacznie wyższych cenach, natomiast nieco mocniejszy RTX 4070 Ti kosztuje niemal półtora raza więcej. Poprzednik RTX 3070 jest gorszy pod względem wydajności o około 45%. W przeciwieństwie do kart graficznych poprzedniej generacji, które zwiększają liczbę klatek na sekundę poprzez sztuczne skalowanie, RTX 4070 oferuje wysoką wydajność podstawową (np. 26 394 punktów w teście Passmark) i wystarczającą ilość 12 GB pamięci VRAM, co czyni go doskonałym wyborem na przyszłość.
Modyfikacje Palit GeForce RTX 4070 Dual
Ceny na Palit GeForce RTX 4070 Dual |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4070 Dual | od 2 599 zł | 19 oferty | ||
Palit GeForce RTX 4070 Dual OC | od 2 663 zł | 14 oferty |