Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC
Zdjęcia 16 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC 12 GB / 2505 MHz12 GB / 2670 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition - Graficzna karta graficz | 3 720 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER ROG STRIX OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficz | 3 949 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER ROG STRIX OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0606 | 3 949 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 849 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 899 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix | od 3 849 zł | 12 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER ROG Strix OC | od 3 720 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →