Okulary VR HTC Vive Flow
Wideo 20Zdjęcia 3 |
HTC Vive Flow |
|
Regulacja dioptrii umożliwiająca łatwą regulację ostrości dla każdego obiektywu
Telefon służy jako kontroler VR
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HTC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HTC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HTC Vive Flow
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gogle VR HTC VIVE Flow | 1 099 zł |
Gogle VR HTC VIVE Flow 99HASV003-00 | 1 099 zł |
Nowość! HTC VIVE Flow Gogle VR | 1 099 zł |
Okulary VR Vive Flow 99HASV003-00 | 1 191 zł |
HTC Vive Flow | 1 236 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →