Окуляри віртуальної реальності Google Daydream View
Фото 12 |
Google Daydream View |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Google 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Google.
Купити Google Daydream View
Усі ціни 8 →GOOGLE Gogle VR GOOGLE DayDream View Biały (Snow) | 148 zł |
Gogle VR GOOGLE Daydream View Koralowy | 150 zł |
Gogle VR GOOGLE Daydream View Koralowy GA00212-US | 150 zł |
GOOGLE Gogle VR GOOGLE DayDream View Czarny (Charcoal) | 200 zł |
Третій не зайвий
Daydream View – третя за рахунком модель VR-окулярів від компанії Google. Всередині конструкція залишилася картонної, але зверху для кращої естетики і більш приємного контакту з особою була обшита тканиною. В комплекті з'явилися відсутні раніше ремінець і пульт ДУ. А ось можливості регулювати відстань між лінзами і відстань від лінзи до очей все також немає, хоча це є в багатьох китайських пластикових аналогах Google Cardboard.
Нова платформа
Куди більш глобальні зміни торкнулися програмної частини. Замість старого додатка Google Cardboard, яке можна встановити на будь-який смартфон, було створено нове – Daydream. Розробникам VR-ігор і додатків воно надає розширені можливості, а перед виробниками смартфонів навпаки ставить більш суворі вимоги.
Для обраних
Завдяки цьому, покупцям більше не доведеться ламати голову над питанням, чи хороший той чи інший смартфон для віртуальної реальності. Відповідають всім нормам (діагональ, роздільна здатність, частота оновлення екрана, потужність процесора) моделі отримують сертифікат Daydream, а чомусь не підходять – залишаються ні з чим. Перед покупкою окулярів Google Daydream View наполегливо радимо встановити однойменне додаток і перевірити на сумісність з ним ваш смартфон. На даний момент сертифіковано лише п'ять моделей: ZTE Axon 7, Google Pixel, Motorola Moto Z, Huawei Mate 9 Pro і ASUS Zenfon AR. Але в майбутньому список буде розширюватися.