Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual
Zdjęcia 12 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual 12 GB / 2505 MHz12 GB / 2550 MHz |
|
Wysokowydajna karta graficzna do gier średniej klasy, wprowadzona na rynek w 2024 roku jako część specjalistycznej linii Dual Gaming firmy Asus. Idealny dla graczy poszukujących wysokiej klasy wydajności bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Wyposażony w dwa wentylatory Axial-tech ze zredukowaną piastą i podwójnymi łożyskami kulkowymi. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom karta gwarantuje optymalne chłodzenie przy zachowaniu niewielkich rozmiarów, co czyni ją doskonałą opcją do gier i pracy z kompaktowymi obudowami i miniaturowymi płytami głównymi.
Podobnie jak pierwowzór RTX 4070, wersja SUPER bazuje na procesorze graficznym AD104 i wyposażona jest w 12 GB pamięci graficznej GDDR6X (21000 MHz, magistrala 192-bit). Z tą różnicą, że liczba procesorów strumieniowych wzrosła do 7168, a rdzeń graficzny został podkręcony do 2505 MHz. Czysta wydajność zmodyfikowanego krzemu w grach wzrosła o prawie 25%, dzięki czemu Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual jest idealnym wyborem dla wymagających gier ostatnich lat, zapewniając płynną rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości w rozdzielczości 2K przy wysokich ustawieniach graficznych.
Dla rozdzielczości Full HD jego moc może wydawać się nadmierna, a w 4K spadki FPS mogą być zauważalne. Przynajmniej jeśli nie korzysta się z technologii DLSS 3.0, która umiejętnie manipuluje rozdzielczością i uzupełnia brakujące klatki za pomocą AI, zwiększając średni FPS o 2-4 razy. Posiada także tryb cichy 0dB zapewniający wyjątkowo cichą pracę, Asus GPU Tweak do dostrajania i optymalizacji oraz ekskluzywny zestaw narzędzi NVIDIA poprawiający wrażenia multimedialne, przyspieszający aplikacje i minimalizujący opóźnienia, zapewniając niespotykany dotąd poziom zanurzenia i wydajności. i praca z grafiką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual
Wszystkie ceny 10 →Asus Dual Rtx4070S 90YV0K83-M0NA00 Karta Graficzna Czarny 12 GB | 2 959 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0595 | 3 149 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 969 zł |
GEFORCE ASUS RTX 4070 Super DUAL 12GB DLSS 3 | 3 005 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 969 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual | od 2 959 zł | 10 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC | od 3 066 zł | 6 oferty |