Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Zdjęcia 16 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC 16 GB / 2640 MHz16 GB / 2670 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Rtx4070Tis 90YV0KF0-M0NA00 Karta Graficzna 16GB | 4 619 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 4 499 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0588 | 4 649 zł |
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB GDDR6X 256bit DL | 4 619 zł |
GeForce ASUS RTX 4070Ti Super TUF Gaming OC 16GB DLSS 3 | 4 555 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF | od 4 099 zł | 11 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC | od 4 397 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →