Karta graficzna Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC
Zdjęcia 7 |
Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Dual GeForce GTX 1650 V2 OC Edition 4 GB GDDR6 PCIE 40 4 GB pamięci G | 797 zł |
ASUS PCI-Ex GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6 (128-bitowy) (1620/12000) (1 x HDM | 776 zł |
Karta graficzna Asus Dual GeForce GTX 1650 V2 OC 4GB GDDR6 (DUAL-GTX1650-O | 799 zł |
Karta graf. ASUS DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 | 1 323 zł |
ASUS Karta graficzna GeForce GTX 1650 V2 DUAL OC 4GB GDDR6 128bit HDMI/DVI | 916 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →