Відеокарта Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC
Фото 7 |
Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GTX 1650 DUAL V2 OC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce GTX 1650 V2 OC Edition 4 GB GDDR6 PCIE 40 4 GB pamięci G | 797 zł |
ASUS PCI-Ex GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6 (128-bitowy) (1620/12000) (1 x HDM | 776 zł |
Karta graficzna Asus Dual GeForce GTX 1650 V2 OC 4GB GDDR6 (DUAL-GTX1650-O | 799 zł |
Karta graf. ASUS DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 | 1 323 zł |
ASUS Karta graficzna GeForce GTX 1650 V2 DUAL OC 4GB GDDR6 128bit HDMI/DVI | 916 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →