Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR (GV-N3060WF2OC-12GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR 12 GB / 1777 MHz12 GB / 1792 MHz |
|
Karta graficzna ze średniej półki na 2021 r. oferująca doskonałą równowagę między ceną, wydajnością, rozmiarem i zużyciem energii. Model wykazuje doskonałą wydajność w większości nowoczesnych gier AAA wydanych w latach 2020-2023, zapewniając stabilne 60-80 FPS przy wysokich ustawieniach graficznych w projektach takich jak Elder Ring, GOW Ragnarok, Forza Horizon 5 i Cyberpunk 2077.
Właściwie dlatego właśnie ten model model jest jednym z najlepszych bestsellerów lat 2021-2022. Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR jest oparty na procesorze graficznym Nvidia GA106 (8 nm, 1792 MHz) opartym na zaawansowanej technologicznie mikroarchitekturze Ampere. W połączeniu z 12 GB pamięci graficznej GDDR6, co gwarantuje szybkie ładowanie tekstur podczas grania w rozdzielczościach 2K i 4K.
Dodatkowo RTX 3060 wyposażono w pomocnicze rdzenie tensora i ray tracingu, które odpowiadają za poprawę oświetlenia i wydajności poprzez dynamiczne skalowanie. Odmiana Gigabyte może pochwalić się skróconą płytką drukowaną, która upraszcza proces instalacji w miniaturowej obudowie oraz wysokiej jakości systemem chłodzenia Windforce, który zapewnia wysokiej jakości przepływ powietrza do komponentów przy minimalnym poziomie hałasu i, w razie potrzeby, jest gotowy do sztuczne przetaktowywanie rdzenia wideo i pamięci.
Dostępna jest również pełna gama innowacji sprzętowych i programowych Nvidii dla graczy i streamerów: Nvidia Broadcast, Nvidia Reflex i RTX IO, które upraszczają proces przesyłania strumieniowego, zmniejszają opóźnienia wyświetlania i optymalizują szybkość ładowania zasobów z dysku SSD. Przedrostek „LHR” w nazwie wskazuje, że karta jest sprzętowo chroniona przed wydobywaniem popularnych kryptowalut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR
Wszystkie ceny 9 →GIGABYTE GeForce RTX 3060 WindForce OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 358 zł |
Gigabyte GeForce RTX 3060 WindForce 12GB OC GR-GFP-GA-0425 | 1 349 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC LHR 12GB | 1 338 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC LHR 12GB GV-N3060WF | 1 333 zł |
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE 12G LHR | od 1 369 zł | 1 oferta | ||
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR | od 1 299 zł | 9 oferty |