Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12G (GV-N4070EAGLE OC-12GD)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12G |
|
Gigabyte Eagle 2023 to wysokowydajna karta graficzna do gier średniej klasy, oparta na procesorze graficznym Nvidia AD104. Jest częścią linii Gigabyte Eagle 2023, znanej z niezawodnego systemu chłodzenia i optymalnego stosunku ceny do wydajności. Zajmuje pozycję pośrednią pomiędzy średnim i górnym segmentem cenowym, oferując potencjalnym nabywcom kuszącą równowagę pomiędzy kosztami i wydajnością.
Akcelerator oparty jest na wydajnym procesorze graficznym AD104 z 5888 procesorami strumieniowymi, fabrycznym podkręcaniem do 2505 MHz i obsługą DirectX 12 Ultimate. Wyposażony w 12 GB pamięci graficznej GDDR6X, zapewnia płynną rozgrywkę do 100 FPS w najnowszych hitowych grach przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 2K. Gigabyte Eagle wyposażono w wydajny, ale niezbyt masywny układ chłodzenia Windforce, na który składają się trzy wentylatory 90mm z naprzemiennymi obrotami i smarem grafenowym, a także masywny radiator z miedzianymi rurkami przewodzącymi ciepło.
Płytka drukowana ma długość 261 mm, co czyni ją wygodną opcją do montażu w kompaktowych obudowach. Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12G wykorzystuje wydajny procesor graficzny AD104 z 5888 procesorami strumieniowymi, fabrycznie podkręcony do 2565 MHz i obsługuje DirectX 12 Ultimate. Obsługuje wszystkie zaawansowane technologie NVIDIA, w tym ulepszony sprzętowy ray tracing i wersję 3 technologii sztucznego skalowania DLSS z nowym silnikiem Optical Flow Accelerator. Pomimo tych wszystkich ulepszeń architektonicznych, pobór mocy karty graficznej został zmniejszony, a teraz do jej działania wystarczy zasilacz o mocy 600-650 W, który zauważalnie różni się od monstrualnych procesorów graficznych poprzednich generacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12G
Wszystkie ceny 22 →Gigabyte Rtx 4070 Oc Eagle GV-N4070EAGLE OC-12GD Karta Graficzna Czarny | 3 466 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 2 782 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0443 | 2 999 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Eagle OC 12GB DLSS 3 | 3 041 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 2 863 zł |