Материнська плата Gigabyte Z790 EAGLE AX
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Gigabyte Z790 EAGLE AX
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z790
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:7600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Купити Gigabyte Z790 EAGLE AX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Płyta główna Z790 EAGLE AX obsługuje procesory Intel Core 14 generacji 121Obsługuje procesory Intel Core 14th/ 13th /12
Dwukanałowy DDR5: 4 x moduły DIMM z obsługą modułu pamięci XMP 3.0
Pamięć nowej generacji: 3 x złącza PCIe 4.0 x4 M.2 Amazon.plПоскаржитись | 1 187 zł |
Płyta główna Gigabyte Z790 EAGLE AX | 991 zł |
Gigabyte Z790 EAGLE AX DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plПоскаржитись | 1 039 zł |
Gigabyte Z790 EAGLE AX DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 039 zł |
Серія Gigabyte Eagle (ігрові)
від 1 389 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 17000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 715 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 937 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 14000 МГц, AMD Radeon RX 6600, Big Navi (RDNA 2), 2491 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 991 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 859 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2535 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 4 036 zł
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 3 452 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2625 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 2 949 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2535 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 220 Вт
від 2 702 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 1 600 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 14000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, Ampere, 1695 МГц, без LHR, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 1 859 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2550 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 899 zł
пам'ять GDDR6, 6 ГБ, 14000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 3050, Ampere, 1500 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, без дод. живлення
від 1 900 zł
пам'ять GDDR6, 12 ГБ, 15000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 3060, Ampere, 1807 МГц, без LHR, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin
від 4 265 zł
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт, White Edition
від 899 zł
пам'ять GDDR6, 6 ГБ, 14000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 3050, Ampere, 1477 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, без дод. живлення
від 3 129 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2535 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 220 Вт, White Edition
від 1 587 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 17000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin, White Edition
від 3 552 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2625 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 2 714 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 2 049 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2550 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, 8 pin, White Edition
КомплектуючіВсі комплектуючі для Gigabyte Z790 EAGLE AX →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 880 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 718 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки