Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Відео 9Фото 6 |
Доступна багатоцільова материнська плата формату microATX 2020-го року з процесорним роз'ємом AMD AM4 і бюджетним набором системної логіки А520. Позиціонується як модель базової цінової категорії з популярної серії Gigabyte Ultra Durable. Продукти цього сімейства відрізняються підвищеною надійністю, яка досягається за рахунок використання високоякісної елементної бази (довговічні конденсатори, LowRDS MOSFET, безшумні корпусні дроселі і текстоліт підвищеної щільності).
Призначена для використання у складі універсальних побутових і офісних конфігурацій. Крім цього материнська плата Gigabyte A520M S2H може стати надійною основою бюджетної ігрової системи. Гарантовано підтримує 4/6/8/12/16-ядерні процесори Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і гібридні процесори Ryzen 4000 (ядро Renoir, 7 нм). Обладнана 7-фазною цифровою підсистемою живлення і двома слотовими роз'ємами для установки DIMM-модулів стандарту DDR4 з високою ефективною частотою. При цьому максимальний об'єм оперативної пам'яті може досягати 64 Гб, чого достатньо для вирішення будь-яких побутових і професійних завдань. При використанні гібридних процесорів з вбудованою графікою (APU) дозволяє обійтися без дискретної відеокарти. Для виводу відеосигналу є аналоговий інтерфейс D-Sub і цифрові порти HDMI 2.1 і DVI-D.
Купити Gigabyte A520M S2H
Усі ціни 22 →GIGABYTE A520M S2H P?yta g?ówna - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - M | 296 zł |
Gigabyte Płyta główna A520M S2H AM4 2DDR4 M.2 HDMI/DVI mATX KBGBAAA7A520U0 | 273 zł |
Gigabyte A520M S2H PL-AM4-GA-060 | 309 zł |
Płyta główna GIGABYTE A520M S2H | 269 zł |
Gigabyte Płyta główna A520M S2H AM4 2DDR4 M.2 HDMI/DVI mATX 102289 | 278 zł |