Материнська плата Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE
Фото 4 |
Велика, повнорозмірна материнська плата формату ATX, яка має привернути увагу потенційних покупців за рахунок акценту на світлому кольорі. І текстоліт, і радіатори, і задня панель виконані у білому кольорі з невеликими вкрапленнями сірого та чорного кольорів. Також потрібно відзначити масивні радіатори, що накривають ланцюги живлення, твердотільні накопичувачі та набір системної логіки, забезпечуючи ефективне охолодження всіх ключових елементів.
Належить до продуктів оверклокерської лінійки Gigabyte AORUS, представники якої славляться надійністю, сучасним оснащенням та підтримкою просунутих оверклокерських функцій. Орієнтована на ігрові та робочі збирання високого рівня з комплектуючими нового покоління. Обладнана процесорним сокетом AMD AM5 і заточена під роботу з процесорами Ryzen 7000/8000, які перейшли на архітектуру Zen 4, зробивши серйозний технологічний стрибок у порівнянні з більш ранніми чіпами Ryzen 4000 і 5000.
Виділяється за рахунок підтримки п'ятої версії який відкриває нові можливості підвищення швидкодії SSD накопичувачів. Загалом Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE може вмістити на борту до трьох швидкісних NVMe SSD-накопичувачів (M2A_CPU PCI-E 5.0) та 4 класичних HDD/SSD. Максимальний обсяг оперативної пам'яті DDR5-8000 може досягати 192 ГБ, чого вистачить для вирішення практично будь-яких ресурсомістких завдань, пов'язаних з іграми та професійною діяльністю. Додатково потрібно відзначити використання 16-фазної підсистеми живлення та високоякісної елементної бази (покращений текстоліт, довговічні конденсатори, LowRDS MOSFET, безшумні корпусні дроселі), що повністю відповідає фірмовій концепції підвищеної надійності Ultra Durable.
Купити Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE
Усі ціни 7 →Gigabyte B650 A ELITE AX ICE B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 035 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE PL-AM5-GA-030 | 1 249 zł |
Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 179 zł |
Płyta główna Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 102 zł |
Płyta główna Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE | 1 220 zł |
GIGABYTE MB Sc AM5 B650 A ELITE AX ICE, AMD B650, 4xDDR5, 1xDP, 1xHDMI, Wi | 1 179 zł |