Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR
Відео 5Фото 4 | Очікується у продажу 328 zł Брендовий комплект з двох модулів оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Являє собою продукт верхньої цінової категорії 2016 року. Ключовою особливістю комплекту є його висока ємність і наявність фірмового алюмінієвого тепловідводу, що запобігає перегріванню при роботі на підвищених тактових частотах і збільшеній напрузі. Заявлена виробником штатна тактова частота 2133 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю до 17 Гбіт/с (на модуль). Так само можлива робота двох таких комплектів в чотирьохканальному режимі в HEDT-системах Intel, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті. Схема таймінгів на штатній частоті-CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В. продуктивності комплекту модулів оперативної пам'яті G. Skill Ripjaws V DDR4 2x16GB достатньо для...більшості апаратних конфігурацій, створених на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління), а так само процесорів AMD Ryzen. Завдяки пластинчастому радіатора, користувач має можливість безпечно підняти ефективну тактову частоту до 2400, 2666, 2800, 3000 або 3200 МГц і збільшити напругу живлення з 1,2 до 1,35 В, що покращує стабільність роботи модулів в розгоні. |
G.Skill F4-2133C15D-32GVR 2133 МГц 2400 МГц CL15 CL15 2666 МГц CL15 2666 МГц CL19 2800 МГц CL14 2800 МГц CL15 3000 МГц 3000 МГц CL15 CL16 3200 МГц CL14 3200 МГц CL15 3200 МГц 3200 МГц CL16 (16-16-16-36) CL16 (16-18-18) 3400 МГц 3600 МГц CL16 CL14 (14-15-15) 3600 МГц CL16 (16-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22) 3600 МГц CL19 (19-20-20) 4000 МГц CL14 4000 МГц CL16 (16-16-16) 4000 МГц 4000 МГц CL16 (16-19-19-39) CL17 4000 МГц CL18 4266 МГц CL16 4266 МГц 4400 МГц CL19 CL17 (17-18-18) 4400 МГц CL19 (19-26-26-46) 4600 МГц CL19 |
|
Брендовий комплект з двох модулів оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Являє собою продукт верхньої цінової категорії 2016 року. Ключовою особливістю комплекту є його висока ємність і наявність фірмового алюмінієвого тепловідводу, що запобігає перегріванню при роботі на підвищених тактових частотах і збільшеній напрузі. Заявлена виробником штатна тактова частота 2133 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю до 17 Гбіт/с (на модуль).
Так само можлива робота двох таких комплектів в чотирьохканальному режимі в HEDT-системах Intel, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті. Схема таймінгів на штатній частоті-CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В. продуктивності комплекту модулів оперативної пам'яті G. Skill Ripjaws V DDR4 2x16GB достатньо для більшості апаратних конфігурацій, створених на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління), а так само процесорів AMD Ryzen. Завдяки пластинчастому радіатора, користувач має можливість безпечно підняти ефективну тактову частоту до 2400, 2666, 2800, 3000 або 3200 МГц і збільшити напругу живлення з 1,2 до 1,35 В, що покращує стабільність роботи модулів в розгоні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 478 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR | від 396 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 346 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 669 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVKA | від 1 197 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 329 zł | 20 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 1 031 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 383 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 319 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 337 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C17D-32GVKB | від 912 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 389 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GVK | від 429 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 999 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 412 zł | 13 пропозицій |