Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB
Відео 14Фото 3 |
G.Skill F4-3200C16D-16GVKB |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатної гарантовано працювати з ефективною тактовою частотою 3200 МГц. Складається з двох модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Призначений для застосування у складі продуктивних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen.
Об'єму пам'яті 16 Гб цілком достатньо для більшості професійних додатків і всіх популярних ігрових проєктів 2011-2021 року. Комплект модулів оперативної пам'яті G. Skill Ripjaws V DDR4 2x8GB позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на геймерів і ентузіастів, здатних отримати додатковий приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Підтримує технологію Intel XMP 2.0.
На материнських платах, позбавлених підтримки цієї технології, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням (DDR4-2133, таймінги CL15-15-15 при напрузі 1,2 В). У цьому випадку для установки високих паспортних характеристик (DDR4-3200, таймінги CL16-18-18 при напрузі 1,35 В) буде потрібно ручне налаштування ряду тонких параметрів UEFI BIOS. Обидва модулі обладнані низькопрофільними алюмінієвими радіаторами, можливості яких можуть бути корисні для подальшого розгону, особливо при підвищенні напруги живлення. Збільшену висоту модулів (42 мм) необхідно мати на увазі при установці великих повітряних кулерів CPU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB
Усі ціни 24 →RAM G.Skill DDR4-3200 16384MB PC4-25600 (zestaw 2x8192) Ripjaws V (F4-3200 | 185 zł |
G.Skill RipjawsV DDR4-3200 C16 DC - 16GB | 218 zł |
G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 3200MHz CL16 rev2 XMP2 Black SAGSK4G16R | 198 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 (2 x 8GB) 16GB 3200 CL16 Czarny | 219 zł |
G.SKILL Ripjaws V Black 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP2.0 DIMM] RD-DDR4 | 185 zł |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 207 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 777 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 381 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 132 zł | 26 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 643 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 392 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 229 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 199 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 205 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | від 460 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 232 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 371 zł | 14 пропозицій |