Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Відео 6Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3040G32GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 64GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk) - Inte | 1 032 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Ripjaws S5 6000MHz CL30 XMP3 czarna S | 1 105 zł |
G.Skill Ripjaws S5 64GB [2x32GB 6000MHz DDR5 CL30 XMP3 DIMM] RD-DDR5-GSK-0 | 1 079 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Ripjaws S5 6000MHz CL30 XMP3 czarna 1 | 1 105 zł |
Pamięć G.Skill Ripjaws S5, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL30 (F5-6000J3040G32GX2- | 1 013 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5200J3636D32GX2-RS5K | від 947 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J2834F32GX2-RS5W | від 680 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J3036D32GX2-RS5W | від 1 010 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J3636D32GX2-RS5W | від 949 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K | від 1 013 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3636F32GX2-RS5K | від 1 037 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-RS5K | від 1 051 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6800J3445G32GX2-RS5K | від 1 386 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →