Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Відео 8Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3040F16GX2-RS5W |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5 з сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб), яка здатна штатно працювати з високою тактовою частотою 6000 МГц при низькій латентності CL30. Сумісний із процесорами Intel Core від 12-го покоління і вище, і AMD Ryzen від Ryzen 7000 (Raphael, мікроархітектура Zen 4 і вище). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на любителів оверклокінгу та геймерів, які бажають отримати від своєї апаратної ПК-конфігурації максимальний рівень продуктивності.
Дизайн модулів оперативної пам'яті G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W включає стильні алюмінієві теплорозподільники низького профілю висотою всього 33 мм, що забезпечує сумісність з будь-якими моделями баштових кулерів. Такі модулі підійдуть для застосування в ігрових та багатоцільових домашніх системах. Також можуть використовуватись у недорогих робочих станціях, орієнтованих на створення та обробку цифрового контенту. До плюсів цього комплекту також варто віднести підтримку технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати, значно спрощуючи процедуру встановлення модулів. Завдяки використанню добірних чіпів пам'яті, оптимізованій розводці друкованих плат та наявності теплорозподільників, модулі можна піддавати помірному розгону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Усі ціни 11 →32GB GSkill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 16GB Czarny F | 634 zł |
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk) - Inte | 560 zł |
G.SKILL Pamięć PC - DDR5 32GB (2x16GB) Ripjaws S5 6000MHz CL30 XMP3 White | 583 zł |
G.Skill Ripjaws S5 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 XMP3 DIMM] RD-DDR5-GSK-0 | 548 zł |
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL30 Czarny | 539 zł |
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J2834F16GX2-RS5W | від 651 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 533 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 1 188 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | від 544 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 539 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 549 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 939 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 539 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 539 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 564 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 536 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | від 561 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 581 zł | 4 пропозиції |