Оперативна пам'ять G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5
Відео 3Фото 7 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-FX5 |
|
Комплект оперативної пам'яті від G.Skill, який належить до класу DDR5 і має вражаючу стартову швидкість, великий об'єм пам'яті та привабливий дизайн. Набір ходить до оновленої серії Flare, спеціально розробленої для платформи AMD: зокрема підтримуються материнські плати сокетом AM5 та процесори Ryzen 7000, представлені наприкінці 2022 року. На відміну від звичної технології XMP із прошитими профілями налаштувань, він використовує альтернативну розробку AMD під назвою EXPO.
На честь перезапуску серії тайванські дизайнери оновили зовнішній вигляд усієї серії, використавши як радіатор мінімалістичну металеву пластину темно-синього кольору з акуратною перфорацією та логотипом Flare. Набір G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb побудований на основі нової мікроархітектури ОЗП п'ятого покоління з покращеною мікросхемою живлення, окремим контролером, що управляє, і вбудованою системою корекції помилок, які дозволили домогтися істотного приросту швидкості при загальному зниженні енергоспоживання. Він відноситься до верхньої цінової категорії і складається з двох модулів DDR5 по 16 ГБ з робочою тактовою частотою 6000 МГц та вражаючою пропускною спроможністю в районі 48000 МБ/с. У сумі виходить великий обсяг швидкодіючої пам'яті, швидкісні показники якої вдвічі перевищують стандартні планки DDR4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5
Усі ціни 8 →G.Skill Flare X5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD EX | 547 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL36-36 EXPO SAG | 570 zł |
G.Skill Flare X5 EXPO AMD 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-GSK | 557 zł |
G.Skill Flare X5 DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL36 Czarny | 568 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL36-36 EXPO 100 | 570 zł |
Модификації G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | від 538 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-FX5 | від 606 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | від 518 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | від 544 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | від 533 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | від 539 zł | 8 пропозицій |