Pamięć RAM G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5
Wideo 3Zdjęcia 7 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-FX5 |
|
Zestaw G.Skill RAM, który należy do klasy DDR5 i charakteryzuje się imponującą szybkością startową, dużą pojemnością pamięci i atrakcyjnym wyglądem. Zestaw jest częścią zaktualizowanej serii Flare, zaprojektowanej specjalnie dla platformy AMD: obsługiwane są w szczególności płyty główne z gniazdem AM5 i procesory Ryzen 7000 wprowadzone pod koniec 2022 roku. W przeciwieństwie do zwykłej technologii XMP z flashowanymi profilami ustawień, wykorzystuje alternatywną technologię AMD o nazwie EXPO.
Aby uczcić wznowienie serii, tajwańscy projektanci zaktualizowali wygląd całej serii, używając minimalistycznej ciemnoniebieskiej metalowej płytki z schludnymi perforacjami i logo Flare jako grzejnika. Zestaw G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb oparty jest na nowej mikroarchitekturze pamięci RAM piątej generacji z ulepszonym układem zasilającym, oddzielnym kontrolerem sterującym oraz zintegrowanym systemem korekcji błędów, co umożliwiło osiągnięcie znacznego wzrostu szybkości przy jednoczesnym zmniejszeniu całkowity pobór mocy. Należy do wyższej kategorii cenowej i składa się z dwóch modułów DDR5 o pojemności 16 GB z zegarem roboczym 6000 MHz i imponującą przepustowością rzędu 48000 MB/s. Podsumowując, otrzymujesz dużą ilość szybkiej pamięci, której wskaźniki prędkości są dwa razy wyższe niż standardowe paski DDR4.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5
Wszystkie ceny 15 →G.Skill Flare X5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD EX | 547 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL36-36 EXPO SAG | 570 zł |
G.Skill Flare X5 EXPO AMD 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-GSK | 557 zł |
G.SKILL PC - DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL36-36 EXPO F5-6000J | 1 053 zł |
Pamięć G.SKILL (DIMM\DDR5\32 GB\6000MHz\36 CL\DUAL) | 658 zł |
Modyfikacje G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | od 542 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-FX5 | od 606 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | od 500 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | od 558 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | od 541 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | od 521 zł | 15 oferty |