Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR
Zdjęcia 16 |
G.Skill F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-5600 - 32GB - CL28 - Dual Channel (2 sztuk | 607 zł |
Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB 5600MHz CL28 F5-5600J2834F | 699 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo RGB AMD EXPO 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL28 DIMM] R | 721 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL28 Czarny | 639 zł |
G.SKILL G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 5600MHZ CL28 EXPO BLACK F5 | 693 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | od 607 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | od 602 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | od 579 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | od 608 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | od 591 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | od 650 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →