Оперативна пам'ять Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDGA
Фото 15 |
Lexar LD5BU016G-R6000GDGA |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDLA | від 539 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5BU016G-R6000GDGA | від 689 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5EU016G-R6400GDLA | від 533 zł | 17 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G68C34LA-RGD | від 559 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar ARES RGB DDR5 2x16Gb LD5U16G72C34LA-RGD | від 650 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →