Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK
Відео 14Фото 3 |
G.Skill F4-4000C18D-16GVK |
|
Двоканальний комплект високопродуктивної оверклокерської оперативної пам'яті типу DDR4, здатної гарантовано працювати з тактовою частотою 4000 МГц. Складається з 2-х однорангових модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних ПК, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, підтримка залежить від материнської плати) або конфігурації на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 1/2/3.
Є продуктом середньої цінової категорії 2020 року, орієнтованим на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом розгону. Найважливішими особливостями комплекту стали його висока продуктивність та наявність високого алюмінієвого радіатора, що запобігає перегріву чіпів під час роботи на підвищених тактових частотах. Заявлена виробником штатна тактова частота 4000 МГц дозволяє організувати передачі даних зі швидкістю до 32 Гбіт/с. Також можлива робота двох комплектів G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK в чотириканальному режимі в HEDT-системах, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті і позитивно позначається на загальній продуктивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK
Усі ціни 9 →G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 243 zł |
G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black F4-4000C18D-16G | 457 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB (2 x 8GB) 4000 CL18 Czarny | 243 zł |
G.SKILL RipjawsV DDR4 2x8GB 4000MHz CL18 XMP2 Black | 263 zł |
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 4000MHz, CL18 (F4-4000C18D-16GVK) | 242 zł |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 302 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | від 184 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 777 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 375 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK | від 567 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 160 zł | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 643 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 365 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 229 zł | 20 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 190 zł | 22 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 205 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | від 443 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 242 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4400C18D-16GVKC | від 415 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 386 zł | 5 пропозицій |