Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Відео 2Фото 2 |
G.Skill F4-2400C16S-16GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.SKILL SODIMM DDR4 16GB Ripjaws 2400MHz CL16 SBGSK4G16RIP002 | 164 zł |
G.SKILL Ripjaws 16GB [1x16GB 2400MHz DDR4 CL16 SODIMM] RD-DDR4SO-GSK-006 | 160 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 16GB 2400MHz | 169 zł |
G.SKILL SODIMM DDR4 16GB Ripjaws 2400MHz CL16 38192 | 164 zł |
G.Skill Ripjaws DDR4 16GB 2400 CL16 SODIMM Czarny | 169 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2133C15S-16GRS | від 186 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS | від 160 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2666C19S-16GRS | від 156 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-3200C22S-16GRS | від 166 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →