Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Wideo 2Zdjęcia 2 |
G.Skill F4-2400C16S-16GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL SODIMM DDR4 16GB Ripjaws 2400MHz CL16 SBGSK4G16RIP002 | 164 zł |
G.SKILL Ripjaws 16GB [1x16GB 2400MHz DDR4 CL16 SODIMM] RD-DDR4SO-GSK-006 | 160 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 16GB 2400MHz | 169 zł |
G.SKILL SODIMM DDR4 16GB Ripjaws 2400MHz CL16 38192 | 164 zł |
G.Skill Ripjaws DDR4 16GB 2400 CL16 SODIMM Czarny | 169 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2133C15S-16GRS | od 186 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS | od 160 zł | 19 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2666C19S-16GRS | od 156 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-3200C22S-16GRS | od 166 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →