Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1333C9D-16GIS
G.Skill F3-1333C9D-16GIS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1333C9D-16GIS
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL Pamięć do PC DDR3 16GB (2x8GB) Aegis 1333MHz CL9 SAGSK3G16AEGI01 | 138 zł |
G.Skill Aegis DDR3 16GB (2 x 8GB) 1333 CL9 | 140 zł |
G.SKILL Pamięć do PC DDR3 16GB (2x8GB) Aegis 1333MHz CL9 48629 | 138 zł |
Pamięć DDR 3 G.SKILL Aegis F3-1333C9D-16GIS, 2x8 GB, 1333 MHz, 9 CL | 146 zł |
G.Skill Aegis DDR3 16GB (2 x 8GB) 1333 CL9 | 150 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1333C9D-16GIS | od 138 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GIS | od 135 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GISL | od 137 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →