Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK
Wideo 14Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-4000C18D-16GVK |
|
Dwukanałowy zestaw wysokowydajnej pamięci RAM DDR4 do przetaktowywania, gwarantującej działanie przy efektywnej częstotliwości zegara 4000 MHz. Składa się z 2 modułów peer-to-peer o pojemności 8 GB każdy. Przeznaczony do stosowania w wysokowydajnych komputerach PC opartych na platformie Intel Core (od 6 do 14 generacji, wsparcie zależne od płyty głównej) lub w konfiguracjach opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen 1/2/3.
Jest to produkt ze średniej półki cenowej na rok 2020, skierowany do wymagających graczy i entuzjastów, którzy wiedzą jak uzyskać wzrost wydajności poprzez podkręcanie. Najważniejszymi cechami zestawu była jego wysoka wydajność i obecność wysokiego aluminiowego radiatora, który zapobiega przegrzaniu chipów podczas pracy przy wysokich częstotliwościach taktowania. Deklarowana przez producenta standardowa częstotliwość taktowania 4000 MHz pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 32 Gbit/s. Istnieje także możliwość pracy dwóch zestawów G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK w trybie czterokanałowym w systemach HEDT, co zwielokrotnia przepustowość podsystemu pamięci i bardzo pozytywnie wpływa na ogólną wydajność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK
Wszystkie ceny 10 →G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 C18 DC - 16GB | 236 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 243 zł |
G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black F4-4000C18D-16G | 457 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB (2 x 8GB) 4000 CL18 Czarny | 243 zł |
G.SKILL RipjawsV DDR4 2x8GB 4000MHz CL18 XMP2 Black | 263 zł |
Modyfikacje G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | od 176 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | od 302 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | od 184 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | od 777 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | od 227 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | od 375 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK | od 567 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | od 196 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | od 160 zł | 32 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | od 643 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | od 365 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | od 229 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | od 190 zł | 23 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | od 204 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | od 443 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | od 236 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | od 376 zł | 14 oferty |