Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS
Фото 3 |
G.Skill F5-4800S3434A16GX1-RS |
|
Мініатюрний модуль оперативної пам'яті форм-фактору SO-DIMM з оптимальною за мірками 2023 об'єм пам'яті в 16 ГБ. Характеризується високою швидкістю роботи, забезпечуючи значний приріст продуктивності проти попередниками. Завдяки компактним розмірам є оптимальним варіантом для нарощування пам'яті у компактних ПК, ноутбуках та ультрабуках. Модуль G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb за замовчуванням працює на тактовій частоті 4800 МГц, має напругу 1.1 і таймінги CL34-34-34, однак користувач може вручну збільшити ці параметри.
Завдяки сучасним технологіям оптимізації роботи пам'яті, вбудованій системі корекції помилок та виділеного контролера PMIC, G.Skill Ripjaws здатний забезпечувати швидкість передачі даних в районі 40 ГБ/c, що значно перевищує компактну оперативну пам'ять четвертого покоління. Все це робить цей модуль дуже привабливим варіантом для монтажу до вже встановленого модуля пам'яті в ігрових ноутбуках. Виробник забезпечує сумісність із процесорами Intel Core Alder Lake та Raptor Lake, які працюють із сокетом Intel LGA 1700 та п'ятим поколінням ОЗП. Підтримка технології XMP 3.0 допоможе швидко та безболісно знайти оптимальні робочі частоти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS
G.SKILL pamiÄÄ notebook - DDR5 16GB 4800MHz CL34-34 1,1V SBGSK5016RIP001 | 275 zł |
G.SKILL Ripjaws 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL34 SODIMM] RD-DDR5SO-GSK-007 | 274 zł |
Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR5, 16 GB, 4800 MHz, CL34 (F5 | 265 zł |
G.SKILL pamiÄÄ notebook - DDR5 16GB 4800MHz CL34-34 1,1V 127177 | 275 zł |
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 16GB 4800MHZ CL34-34 1,1V F5-4800S3434A16GX1- | 295 zł |
Модификації G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS | від 265 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S4039A16GX1-RS | від 246 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-5600S4040A16GX1-RS | від 329 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-5600S4645A16GX1-RS | від 314 zł | 2 пропозиції |