Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK
Відео 5Фото 4 |
G.Skill F4-4000C18D-32GVK |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 C18 DC - 32GB | 389 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) RipjawsV 4000MHz CL18 SAGSK4G32R | 399 zł |
G.SKILL Ripjaws V Black 32GB [2x16GB 4000MHz DDR4 CL18 XMP2.0 DIMM] RD-DDR | 418 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) RipjawsV 4000MHz CL18 SAGSK4G32R | 407 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) RipjawsV 4000MHz CL18 61797 | 399 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB (2 x 16GB) 4000 CL18 Czarny | 399 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB (2 x 16GB) 4000 CL18 Czarny | 399 zł |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 478 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR | від 396 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 346 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 669 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVKA | від 1 197 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 329 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 1 098 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 383 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 319 zł | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 337 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C17D-32GVKB | від 912 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 389 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GVK | від 429 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 999 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 412 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →