Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS
Zdjęcia 3 |
G.Skill F5-4800S3434A16GX1-RS |
|
Miniaturowy moduł pamięci RAM w obudowie SO-DIMM z 16 GB pamięci optymalnej według standardów z 2023 roku. Charakteryzuje się dużą szybkością pracy, zapewniając znaczny wzrost wydajności w porównaniu do swoich poprzedników. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary jest najlepszym rozwiązaniem do rozbudowy pamięci w kompaktowych komputerach stacjonarnych, laptopach i ultrabookach.
Moduł G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb domyślnie pracuje z częstotliwością 4800 MHz, ma napięcie 1,1 V i taktowanie CL34-34-34, jednak użytkownik może ręcznie zwiększyć te parametry. Dzięki nowoczesnym technologiom optymalizacji pamięci, zintegrowanemu systemowi korekcji błędów i dedykowanemu kontrolerowi PMIC, G.Skill Ripjaws jest w stanie zapewnić szybkość przesyłania danych w okolicach 40 GB / s, co znacznie przewyższa kompaktową pamięć RAM czwartej generacji.
Wszystko to sprawia, że moduł ten jest bardzo atrakcyjną opcją montażu do już zainstalowanego modułu pamięci w laptopach gamingowych. Producent zapewnia kompatybilność z procesorami Intel Core Alder Lake i Raptor Lake współpracującymi z gniazdem Intel LGA 1700 oraz piątą generacją pamięci RAM. Wsparcie dla technologii XMP 3.0 pomoże szybko i bezboleśnie znaleźć optymalne częstotliwości pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS
Wszystkie ceny 6 →G.SKILL pamiÄÄ notebook - DDR5 16GB 4800MHz CL34-34 1,1V SBGSK5016RIP001 | 275 zł |
G.SKILL Ripjaws 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL34 SODIMM] RD-DDR5SO-GSK-007 | 274 zł |
G.SKILL G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 16GB 4800MHZ CL34-34 1,1V F5-4800S343 | 285 zł |
Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR5, 16 GB, 4800 MHz, CL34 (F5 | 265 zł |
G.SKILL pamiÄÄ notebook - DDR5 16GB 4800MHz CL34-34 1,1V 127177 | 275 zł |
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 16GB 4800MHZ CL34-34 1,1V F5-4800S3434A16GX1- | 295 zł |
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S3434A16GX1-RS | od 265 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-4800S4039A16GX1-RS | od 246 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-5600S4040A16GX1-RS | od 329 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x16Gb F5-5600S4645A16GX1-RS | od 322 zł | 2 oferty |