Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS
G.Skill F4-3200C22S-32GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Ripjaws DDR4-3200 CL22 SC - 32GB | 329 zł |
G.SKILL SODIMM DDR4 32GB 3200MHz 1,20V SBGSK4G32RIP007 | 321 zł |
G.SKILL Ripjaws 32GB [1x32GB 3200MHz DDR4 CL22 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-GSK- | 309 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 32GB 3200MHz | 309 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 32GB 3200MHz | 309 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-2666C18S-32GRS | od 586 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-2666C19S-32GRS | od 329 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS | od 309 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →