Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR3200S464L22/32G
GOODRAM GR3200S464L22/32G |
|
Компактний модуль оперативної пам'яті DDR4 із незвичним для формату SO-DIMM запасом пам'яті в 32 ГБ. Виробником позиціонується як багатоцільовий продукт середньої цінової категорії для найширшого асортименту мініатюрних пристроїв, включаючи ультрабуки, ноутбуки, неттопи, мультимедійні ПК та мініатюрні збирання. Специфікаціями модуля оперативної пам'яті GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb передбачена стабільна робота з тактовою частотою 3200 МГц при таймінгах 22-22-22 та зниженій робочій напрузі живлення 1.2 В.
Забезпечує серйозну пропускну здатність (25) вистачає для вирішення більшості робочих та ігрових завдань початкового та середнього рівня. У той же час наявний об'єм 32 ГБ більшості людей закриє потребу в ОЗП на роки вперед. Завдяки низькому тепловиділенню та відсутності масивного радіатора даний модуль ідеально підійде для використання у надщільних складальних компонуваннях.
Здатний ефективно працювати у складі двоканальних комплектів оперативної пам'яті, що суттєво збільшує швидкість обміну даними та позитивно впливає на обчислювальну продуктивність комп'ютера. Виробником гарантується повна сумісність модуля з мобільними платформами на основі процесорів Intel Core від 6-го до 11-го покоління, сумісність із конкретним поколінням чіпів AMD краще заздалегідь уточнити перед покупкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR3200S464L22/32G
Усі ціни 17 →Goodram 32GB DDR4 3200MHz CL22 SODIMM 5908267961384 | 272 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 SODIMM 32GB/3200 CL22 SBGOD4G3232VR10 | 272 zł |
GOODRAM 32GB [1x32GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-049 | 316 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 3200MHz | 275 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 3200MHz | 275 zł |
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb W-HP26S32G | від 659 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR2666S464L19/32G | від 296 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR3200S464L22/32G | від 272 zł | 17 пропозицій |