Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC
Відео 1Фото 3 |
GOODRAM IR-X2666D464L16S/16GDC |
|
Комплект з двох односторонніх (однорангових) модулів оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 2х8 Гб для оснащення настільних ПК. Являє собою продукт середнього класу, призначений для використання в домашніх і геймерських персональних комп'ютерах, а так само робочих станціях початкового рівня. Штатна ефективна тактова частота в 2666 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю до 21300 Мб/сек.
Так само можлива робота двох подібних комплектів в чотирьохканальному режимі, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті. Схема таймінгів на штатній тактовій частоті 16-18-18-36, що стандартно для пам'яті DDR4 середнього класу. Таким чином, продуктивності комплекту модулів оперативної пам'яті GOODRAM IRDM X DDR4 2x8GB достатньо для більшості споживчих комп'ютерних конфігурацій, створених на базі процесорів Intel Core 6-го і пізніших поколінь, а так само процесорів AMD Ryzen.
Низька штатна напруга живлення 1,2 В мінімізує тепловиділення восьми мікросхем, проте виробник передбачив невеликий пластинчастий радіатор. Завдяки його присутності, користувач може самостійно збільшити ефективну тактову частоту модулів до 2800/3000/3200 МГц, а для стабільної роботи в такому режимі напруга живлення доведеться збільшити до 1,35 В.крім цього, такий відповідальний підхід до охолодження, дозволяє використовувати такі модулі в погано вентильованих корпусах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC
Усі ціни 13 →GOODRAM DDR4 IRDM X 16/2666 (2*8GB) 16-18-18 Czarny SAGOD4G16OIXB2K | 184 zł |
GOODRAM IRDM X 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4266-GR-008 | 195 zł |
GoodRam IRDM X DDR4 16GB (2 x 8GB) 2666 CL16 | 190 zł |
GOODRAM DDR4 IRDM X 16/2666 (2*8GB) 16-18-18 Czarny SAGOD4G16OIXB2K | 185 zł |
GOODRAM DDR4 IRDM X 16/2666 (2*8GB) 16-18-18 Czarny 42586 | 184 zł |
Модификації GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb
Ціни на GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC | від 184 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-XR3000D464L16S/16GDC | від 202 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X3200D464L16SA/16GDC | від 161 zł | 23 пропозиції |