Pamięć RAM GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC
Wideo 1Zdjęcia 3 |
GOODRAM IR-X2666D464L16S/16GDC |
|
Zestaw dwóch jednostronnych (peer-to-peer) modułów RAM DDR4 o pojemności 2x8 GB do wyposażenia komputerów stacjonarnych. Jest to produkt klasy średniej przeznaczony do użytku w domowych komputerach osobistych i grach, a także w stacjach roboczych klasy podstawowej. Nominalna efektywna częstotliwość taktowania 2666 MHz pozwala na organizację transferu danych z prędkością do 21300 Mb/s.
Możliwa jest również praca dwóch takich zestawów w trybie czterokanałowym, co zwielokrotnia przepustowość podsystemu pamięci. Schemat taktowania przy nominalnej częstotliwości taktowania 16-18-18-36, co jest standardem dla pamięci DDR4 klasy średniej. Tym samym wydajność zestawu modułów GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb RAM jest wystarczająca dla większości konfiguracji komputerów konsumenckich opartych na procesorach Intel Core 6.
i nowszych, a także procesorach AMD Ryzen. Niskie nominalne napięcie zasilania 1,2 V minimalizuje wydzielanie ciepła ośmiu mikroukładów, ale producent przewidział mały płytkowy radiator. Dzięki jego obecności użytkownik może samodzielnie zwiększyć efektywną częstotliwość taktowania modułów do 2800/3000/3200 MHz, a do stabilnej pracy w tym trybie konieczne będzie zwiększenie napięcia zasilania do 1,35 V. Dodatkowo taki odpowiedzialne podejście do chłodzenia pozwala na stosowanie takich modułów w słabo wentylowanych obudowach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC
Wszystkie ceny 14 →GOODRAM DDR4 IRDM X 16/2666 (2*8GB) 16-18-18 Czarny SAGOD4G16OIXB2K | 184 zł |
GOODRAM IRDM X 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4266-GR-008 | 195 zł |
Pamięć GOODRAM X2666D464L16S 16GB 2666MHz | 195 zł |
GOODRAM DDR4 IRDM X 16/2666 (2*8GB) 16-18-18 Czarny 42586 | 184 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb
Ceny na GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X2666D464L16S/16GDC | od 184 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-XR3000D464L16S/16GDC | od 191 zł | 15 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 2x8Gb IR-X3200D464L16SA/16GDC | od 161 zł | 52 oferty |