Pamięć RAM GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-3600D4V64L17/16G
Zdjęcia 6 |
GOODRAM IRP-3600D4V64L17/16G 3600 MHz CL17 3600 MHz CL18 Crimson White |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-3600D4V64L17/16G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM GOODRAM Pro 16GB 3600MHz | 429 zł |
IRP-K3600D4V64L18S/16G | 199 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Pro 16GB 3600MHz IRP-3600D4V64L17/16G | 429 zł |
GoodRam IRDM PRO DDR4 16GB 3600 CL17 Pitch Black Czarny | 429 zł |
GOODRAM DDR4 16GB 3600 IRDM PRO | 211 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-3600D4V64L17/16G | od 199 zł | 5 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-C3600D4V64L18/16G | od 152 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →