Karta pamięci GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 128 GB (IR-S3A0-1280R12)
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 128Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM KARTA SD 128GB UHS I U3 IR-S3A0-1280R12 | 122 zł |
GOODRAM SDXC 128GB IRDM UHS-I U3 RF-SD-GR-034 | 122 zł |
Karta pamięci SDXC 128GB UHS-I U3 IRDM by GOODRAM IR-S3A0-1280R12 | 121 zł |
Modyfikacje GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3
Ceny na GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 64 GB | od 52 zł | 8 oferty | ||
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 128 GB | od 121 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →