Karta pamięci GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 GB (IR-M2AA-0320R12)
Zdjęcia 5 |
GOODRAM microSDHC IRDM V30 UHS I U3 A2 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram IRDM M2AA 32 GB MicroSDHC UHS-I Class 10 IR-M2AA-0320R12 | 26 zł |
Karta pamięci microSD Goodram IRDM 32GB U3 A2 + Adapter IR-M2AA-0320R12 | 40 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM MicroSDHC 32GB + Adapter | 26 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM MicroSDHC 32GB + Adapter IR-M2AA-0320R12 | 26 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ceny na GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 GB | od 26 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 GB | od 34 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 GB | od 55 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 GB | od 130 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 GB | od 272 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →