Karta pamięci PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB (P-SDU32GU185GW-GE)
Zdjęcia 7 |
PNY Elite microSDHC Class 10 U1 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY MICRO-SD ELITE 32GB CLASS | 35 zł |
PNY Elite microSDHC 32GB + Adapter SD RF-SDMIC-PNY-002 | 21 zł |
Karta pamięci PNY microSDHC Elite 32GB | 20 zł |
Karta pamięci PNY Elite P-SDU32GU185GW-GE, MicroSDHC, 32 GB | 16 zł |
Karta pamięci PNY 32 GB Dokumentacja | 40 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje PNY Elite microSD Class 10 U1
Ceny na PNY Elite microSD Class 10 U1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB | od 14 zł | 9 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 64 GB | od 18 zł | 13 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB | od 36 zł | 14 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB | od 79 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →