Karta pamięci GOODRAM microSDHC Class 10 32 GB
GOODRAM microSDHC Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje GOODRAM microSDHC Class 10
Ceny na GOODRAM microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDHC Class 10 8 GB | od 27 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 16 GB | od 18 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 32 GB | od 20 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →