Карта пам'яті GOODRAM microSDHC Class 10 32 ГБ
GOODRAM microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSDHC Class 10 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Pamięci GOODRAM microSD 32GB CLASS 10 UHS I 100MB/s z adapterem SD | 32 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC, 32 GB, Class 10 + adapter SD | 59 zł |
Goodram All in One M1A4 - karta pamięci microSD 32GB 100 MB/s klasa 10 + a | 20 zł |
Модификації GOODRAM microSDHC Class 10
Ціни на GOODRAM microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDHC Class 10 8 ГБ | від 27 zł | 2 пропозиції | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 16 ГБ | від 20 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 32 ГБ | від 20 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →