Карта пам'яті GOODRAM microSDHC Class 10 16 ГБ (M1A4-0160R12)
GOODRAM microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSDHC Class 10 16 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM Microsd 16gb Card Class 10 adpter czytnik kart - blister M1A4-0160 | 41 zł |
GOODRAM 16GB microSDHC class 10 UHS I + adapter + czytnik RF-SDMIC-GR-101 | 25 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC 16GB Adapter + Czytnik | 20 zł |
Karta pamięci z adapterem i czytnikiem kart GoodRam All in one M1A4-0160R1 | 46 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації GOODRAM microSDHC Class 10
Ціни на GOODRAM microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDHC Class 10 8 ГБ | від 27 zł | 2 пропозиції | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 16 ГБ | від 20 zł | 10 пропозицій | ||
GOODRAM microSDHC Class 10 32 ГБ | від 20 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →