Карта пам'яті A-Data microSDHC UHS-I 16 ГБ
A-Data microSDHC UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data microSDHC UHS-I 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta ADATA Premier MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (AUSDH16GUICL10RA1) | 28 zł |
Karta pamięci ADATA microSD Premier 16GB UHS-1/class10 + adapter | 14 zł |
Karta pamięci ADATA micro SDHC 16GB Class 10 UHS-I + Adapter (AUSDH16GUICL | 28 zł |
ADATA Premier UHS-I 16 GB, MicroSDHC, pamięć flash klasy 10, adapter SD | 14 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →