Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ (SDSQUNC-016G-GN6IA)
Відео 8 |
SanDisk Ultra microSDHC UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ | від 45 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 ГБ | від 48 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ | від 109 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ | від 85 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →