Карта пам'яті SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 16 ГБ
Фото 19 |
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s
Ціни на SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 32 ГБ | від 144 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 64 ГБ | від 178 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 128 ГБ | від 316 zł | 15 пропозицій |