Карта пам'яті SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 32 ГБ
Фото 19 |
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 32 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SDCFXSB-032G-G46 CF Extreme Memory Card 32GB 120MB/S Class 10 | 352 zł |
SanDisk CF 32GB Extreme 120/85 RF-CF-SND-064 | 153 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme UDMA7 32GB | 144 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme UDMA7 32GB 124093 | 144 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s
Ціни на SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 32 ГБ | від 144 zł | 16 пропозицій | ||
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 64 ГБ | від 179 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme CompactFlash 120MB/s 128 ГБ | від 315 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →