Карта пам'яті SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256 ГБ (SDSDXV5-256G-GNCIN)
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 256GB 150 MB/s Class 10 UHS-I U | 319 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme SDSDXV5-256G-GNCIN, SDXC, 256 GB | 274 zł |
SanDisk Extreme SDXC 256GB C10 U3 V30 150MB/s | 179 zł |
Модификації SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s
Ціни на SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64 ГБ | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 128 ГБ | від 115 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256 ГБ | від 179 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →