Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC 64 ГБ
Відео 6 |
SanDisk Ultra SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDXC 64 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Ultra 64GB SDXC Memory Card up to 100MB/s Class 10 Black/Grey SDSD | 46 zł |
SanDisk Ultra SDXC 64GB 100 MB/s UHS-I Class 10 RF-SD-SND-192 | 45 zł |
SanDisk Ultra SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 | 70 zł |
Karta pamięci Ultra SDXC 64GB SANDISK 120MB/s Class 10 UHS-I | 39 zł |
SanDisk Ultra SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 | 70 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →